سونی می خواهد بازیکنان PS4 را سریعتر به PS5 منتقل کند

سونی شش سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۳ هشتمین نسل کنسول های گیمینگ خود را راهی بازار کرد تا علاقه مندان بتوانند بازی ها را با قابلیت های بیشتر و گرافیک بالاتری انجام دهند.پلی استیشن ۴ بدون چون و چرا یکی از بهترین کنسول های گیمینگ تاریخ می باشد که میزبان عناوین شگقت انگیزی بوده است.

PS5

شور گیمیر ها بی نظبر است

وی گفت: “این گیمرهایی هستند که در مورد پلی استیشن شبکه ای ، چسبناک و مشغول و پرشور هستند تا حدی که در نسل های قبلی ندیده ایم.

” وی ادامه داد: “همانطور که در سال 2020 به سمت نسل بعدی حرکت می کنیم ، یکی از وظایف ما – احتمالاً وظیفه اصلی ما” گرفتن جامعه و انتقال آن از پلی استیشن 4 به پلی استیشن 5 و در مقیاس و سرعتی است که ما هرگز نتوانسته ایم. قبلاً تحویل داده شد “

پلی استیشن 4 برای سونی موفقیت بزرگی داشته است ، اخیراً به دومین کنسول پرفروش تاریخ تا کنون تبدیل شده است – تنها پشت پلی استیشن 2 ! سونی به دنبال این است که برای نسل بعدی خود این موفقیت را انتخاب کند. سرمربی جدید پلی استیشن ، جیم رایان می گوید هدف اصلی این شرکت حرکت جامعه از نسل فعلی به پلی استیشن 5 با سرعت بیشتری نسبت به گذشته است.

بازی های واقعیت مجازی در کنسول PS5 حضور خواهند داشت

ساخت آسان بازی ها در PS5

باتوجه به اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد سونی با استفاده از پردازنده AMD Zen 2 در پلی استیشن 5 بازهم قرار است رویه پلی اسیتشن 4 را ادامه دهد و راه را برای بازی‌سازان به‌منظور تولید اثار بزرگ و فراوان باز کند.

در همین رابطه و در جدیدترین اخبار کنسول‌های بازی، جیم رایان، مدیرعامل پلی استیشن، در مصاحبه‌ای با GamesIndustry اعتراف کرد که توسعه دهندگان و ناشران واکنش‌های مثبتی به کنسول پلی استیشن 5 داشته‌اند و نتایج به‌دست آمده نشان‌دهنده راحتی طراحی بازی در این کنسول است

هنوز مشخص نیست که سونی چگونه قصد دارد بازیکنان را به سمت کنسول جدید سوق دهد یا اینکه آیا این امر بر برنامه های اعلام شده خود برای انتشار بازی های کراس پلتفرم تأثیر خواهد گذاشت. رایان در ادامه تصریح کرد که توسعه دهندگان و ناشران بازخورد خوبی در مورد ابزارهای توسعه PS5 داده اند ، موضوعی که موضوع ویژه ای با PS3 بود.

“نکته ای که به ویژه خوشبین می کند که آنچه ما از برنامه نویسان و ناشران می شنویم سهولت استفاده از آنها برای دستیابی به اجرای کد در PlayStation 5 ، فراتر از هر تجربه ای است که در هر پلتفرم دیگر پلی استیشن وجود دارد.”

طراحی بی نظیر سونی پلی استیشن 5

سونی با برنامه بی نظیر PS5 را به فروش میرساند

این درحالی است که سونی برای آماده سازی برای نسل بعدی ، که شامل یک استراتژی جهانی تر است ، دوباره مدیریت خود را تغییر داده است .

آیا شرکت سونی به عنوان یکی از شرکت های غول ارائه دهنده کنسول های بازی بار دیگر با معرفی کنسول بازی استیشن 5 (Sony PS5) شگفتی ساز خواهد شد؟ آیا دسته های بازی تغییراتی خواهد داشت؟

باید منتظر ماند!!!

About admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *