بهترین بازی های ترسناک

بهترین بازی های ترسناک که می توانید در رایانه شخصی یا کنسول خود بازی کنید.

به دنبال ترس و دلهره هستید؟ این که آیا شما در حال ترساندن ، داستانهای تعاملی ، داستانهای جالب از نظر موضوعی هستید یا مردهای بزرگی هستند که پس از شما با اره برقی در حال اجرا هستند، ما این لیست را با انواع مختلفی از بازی ها پر کرده ایم که امیدوارم شما را به جهنم برسانند.

ترسناک ترین بازی ها
ترسناک ترین بازی ها

Resident Evil 2

بازسازی Capcom’s Resident Evil 2 کاری را انجام می دهد که تقریبا پس از گذشت چندین دهه از بازی های ترسناک مشابه به نظر نمی رسد: این باعث می شود زامبی ها دوباره ترسناک به نظر بیایند. گروه ترکان و مغولان کاملاً احساس خطر می کنند.

توده هایی به ظاهر غیر قابل توقف از گوشت آهسته و متلاطم که باعث ضرب و شتم درها می شوند. این بازگشت به سبک ترسناک بقا است که Resident Evil را مشهور و تصویری هوشمندانه از یکی از نمادین ترین مکان های آن کرده است. این رفتار برای کسانی است که بازی اصلی ، بلکه یک بازی ترسناک انجام شده و هوشمندانه را نیز در نوع خود انجام داده است.

اگر ترس های خود را در اول شخص ترجیح می دهید ، Resident Evil 7 نیز به خصوص در نیمه اول خزنده یک درمان ناگوار به نظر می رسد.

Control

این به معنای سنتی وحشتناک نیست – ارواح ، دختران و نوجوانان ، تصمیمات وحشتناک را می گیرند – اما آخرین ویژگی های Remedy در وحشت بوروکراسی سورئال است. شما به عنوان مدیر جدید دفتر كنترل، یك دفتر عجیب و غریب در حال جابجایی مملو از كارگران دارای مشاغل ، اشیاء اسرارآمیز قدرت و هیئت مدیره تحقیق می كنید. یك هرم معكوس وارونه كه تقریباً صرفاً با مترادف صحبت می كند. و سلام ، اگر به ترس و قربانی صادقانه نیاز دارید ، فقط یک قسمت از نمایش عروسکی بازی در جهان ، Threshold Kids را تماشا کنید.

System Shock 2

قبل از BioShock BioShock ، آن سیستم Shock بود: ترکیبی کاملاً آزاده از RPG و FPS، و یکی که در تکرار دوم (و بهترین) آن، داستان یک هوش مصنوعی سرکش را بر روی یک سفینه فضایی خالی از سکنه گفت: آن سرکش AI است که فوق العاده بزرگ SHODAN است.

هوشیاری مصنوعی قاتل کننده راه را برای GlaDOS مسلط می سازد ، اما ترکیب آن پیشرفت معنادار شخصیت ، پاداش اکتشاف ، دشمنان وحشتناک و (در آن زمان) استفاده جدید از خاطرات صوتی است که باعث می شود System Shock 2 چنین بازی ترسناک به یاد ماندنی را رقم بزند. این اساساً Deus Ex در یک سفینه فضایی بود – اگر شما قبلاً Deus Ex را بازی کرده اید یا در یک سفینه فضایی بازی کرده اید ، می توانید تصور کنید که چقدر آن دلپذیر به نظر می رسد.

Alien Isolation

بهترین بازی بیگانه تا کنون، با مسافت طولانی ، Alien: Isolation باهوش ترین و ترسناک ترین دشمن در هر بازی را به نمایش می گذارد. غریزه قاتل Xenomorph تنها با کنجکاوی آن مطابقت دارد. این در حالی که در طی 12 ساعت شما را شکار می کند ، در مورد گره ها و لنگ های سواستوپل بیشتر می آموزد ، در جستجوی طعمه ، درها را جدا می کند و زیر میزها را نگاه می کند. ردیاب حرکت می تواند به شما کمک کند تا از درک آن جلوگیری کنید ، اما می تواند صدا را حس کند ، و حتی چراغ سبز ملایم صفحه نمایش آن را ایجاد می کند و هر نگاه را به خطر می اندازد. هنگامی که بازی شما را به درون منافذ سوق می دهد و می توانید موجودی را که در آنجا است با خود بشنوید ، Isolation به یکی از ترسناک ترین بازی هایی که تاکنون ساخته شده است.

Oxenfree

Oxenfree با یک رفتار عجیب و غریب ، گروهی از نوجوانان را ستاره می کند که در جزیره ای پر از اتفاقات عجیب و مرموز به دام می افتند. شادی واقعی ، پرستش بین دوستانتان (و آشنایان کینه ورزانه) است ، که از گفتگوی شوخ طبع سریع یک تلنگر وحشت خوب نوجوان تقلید می کند. با پیشرفت ، این جزیره به طور فزاینده ای عجیب و غافلگیرکننده می شود ، و Oxenfree تعدادی ترفند هوشمندانه را به کار می گیرد تا توجه شما را به خود جلب کند و شما را به حدس زدن دوم در سراسر این نخ شبح و روبرو کند.

بازی ps4
بازی ps4

Outlast 2

به عنوان یک بازی مخفی و آزمایشی ، ممکن است Outlast 2 برای همه نباشد ، اما از لحاظ موضوعی جزء جالب ترین بازی های این لیست است. همسر شما در حال جستجو به عنوان یك روزنامه نگار كه در آریزونا به جستجوی یك زن گمشده می پردازد ، در ابتدا با یك كشت فرخنده ، سرچشمه می شود كه منشاء آن از طریق نامه های حین بازی گفته می شود. شما با استفاده از حالت دید در شب دوربین خود به محیط های تاریک حرکت می کنید و به همان اندازه هک ترسناک است ، با یک دهکده کامل می خواهید مرده باشید و برخی از وحشیانه ترین تصویری که تاکنون در یک بازی قرار داده اید.

Silent Hill 2

همه ما می توانیم موافق باشیم که Silent Hill 2 بهترین سریال است و اگرچه کونامی هرگز با نسخه های PC هرگز تلاش زیادی نکرده است ، اگر در حالت های مختلف و ترفندهای وضوح / وضوح تصویر عامل هستید ، این احتمالاً بهترین راه برای پخش آن است.

روز، حتی اگر قیمت نسخه های خرده فروشی (بسیار نادر) می تواند بسیار سست باشد. این اولین بازی بود که واقعاً ایده های روایت های ترسناک را به عنوان چیزهای ذهنی ، روان و غیرقابل اعتماد سوق داد ، با داستانی که دعوت به تفسیر می شود و شهری نیمه حساس که پیچیده و خود را تغییر می دهد تا روان روان آسیب دیده ساکنان خود را جا دهد.

مزخرفات فرقه گیج کننده بازی های اول و سوم برای داستان بیشتر شخصی از یک بیوه روانی آسیب دیده که در حال راه رفتن از طریق یک پاکسازی مه آلود است که با چیزهای زامبی ، سگ و چیزهای دیگر و هر چه جهنم هرم باشد به ستون فقرات رانده شد.

The Evil Within 2
The Evil Within 2

The Evil Within 2

از استراحت به شهرت شینجی میکامی راضی نیستید – او مردی است که مسئولیت بهترین بازی های Resident Evil و همچنین God Hand and Vanquish را به عهده دارد — The Evil Within 2 تعویض ترسناک ترین بقای بازی اول را با دنیایی باز تر و پر از گروتسک انجام می دهد. در بعضی اوقات مناظر خفه کننده معده. این یک وحشت روانشناختی است که هدف آن پیدا کردن ترور به دور از ترساندن های پرش ناب است. این شدید ، اغلب هیجان انگیز و قطعاً بلند پروازانه است.

البته ، اگر می خواهید رویکرد سنتی تری داشته باشید ، اولین The Evil Within نیز ارزش بررسی دارد.

بازی های ترسناکی که دوست داشتید برای ما در بخش نظرات بازگو کنید.

این لیست اپدیت میشود

About admin

Check Also

بت فوروراد ثبت نام

بت فوروارد | شرطبندی و پیشبینی در سایت خارجی betforward

بت فوروارد با بیش از 18 سال سابقخه در جهان بهترین سایت شرطبندی و پیشبنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *